עורך דין פלילי בקריות

מערכת המשפט מחלקת את העברות השונות לדין פלילי ודין אזרחי. ההליך הפלילי הוא הליך המתחיל בתלונה במשטרה שלאחר חקירת התלונה, יעבור התיק אל הפרקליטות שתחליט האם יוגש כתב אישום כנגד הנחקר.
רבים מהאנשים חושבים כי המעשים הקשורים בהליך פלילי הם רצח ואונס בלבד, אך קיימים מקרים נוספים בהם אדם עשוי להגיע לחקירה ודין פלילי כמו גניבה, תקיפה, חבלה, הריגה ועוד. מקרי ההתנהגות הפלילית מעוגנים בחוק העונשין והעונש עליהם הוא לרוב מאסר.

ענישה בדין פלילי והצורך בעורך דין פלילי בעל ניסיון

בישראל הענישה בדין הפלילי נעה בין אי ענישה של הנאשם למאסרו. בין שני אלו נראה ענישה על תנאי, קנס כספי ועבודות שירות, אך כולם יסכימו בפה מלא כי מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח הוא החמור ביותר. בשל הקיצוניות הגדולה בחומרת העונש של מאסר בפועל אל מול האחרים, על השופט לשקול היטב את הטענות וחומרי החקירה ולשפוט בצורה הוגנת ומתאימה לחומרת העבירה.
אדם הנאשם בדין פלילי זקוק לשירותיו של העורך דין הפלילי. לעורכי הדין העוסקים בפלילים יש את הכלים לעזור לנאשם למזער את חומרת העונש ככל האפשר על ידי עסקת טיעון, טענות חותכות המראות כי הנאשם ביצע את העבירה ללא שיקול דעת הגיוני בעת המעשה ועוד.

הפחתת עונש במהלך משפט פלילי

אדם שנאשם בדין פלילי עשוי למצוא עצמו מאחורי סורג ובריח לזמן ממושך. בין אפשרויות הענישה השונות הקו הוא דק מאוד ולמרות שמספר שופטים בוחנים את המקרה, אדם עשוי למצוא עצמו בכלא לעשרים שנים שזהו עונש כבד מנשוא. אדם שנחקר בפלילים ונתון למשפט פלילי חייב להיעזר בעורך דין פלילי אשר מכיר היטב את החוק ואת פרצות החוק על מנת להביא את הנאשם לעונש סביר ולפעמים אף לאי ענישה כלל.

למה לבחור בעורך דין פלילי שמכיר את האזור שבו אתם נשפטים?

אדם שנאשם בפלילים יישפט בבית דין פלילי הקרוב לאזור מגוריו. עורך דין פלילי שמכיר היטב את האזור, כבר מכיר היטב את בית המשפט בעיר ואת השופטים בו. הכרות עם שופטי בית המשפט היא חשובה, כי כך יכול עורך הדין לצפות איך יתקיים ההליך המשפטי ומה העונש הצפוי. יש לכך משקל גבוה ולכן חשוב מאוד לבחור עורך דין פלילי בקריות כאשר זהו האזור שבו אתם צפויים להישפט.

עורך דין עם ניסיון של שנים

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי באזור הקריות שהוא מקצוען אמיתי בתחום ועם ניסיון של שנים בפלילים, משרד עורכי דין שלומי הכהן זה בדיוק מה שאתם צריכים. אנו עוסקים בכל סוגי עברות הפלילים, שמים את הלקוחות שלנו במרכז ונותנים מענה וייצוג חזק מול בתי המשפט. אם אתם או היקירים לכם מואשמים בפלילים, צרו עמנו קשר ונשמח לייצג אתכם.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות. עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם

הצטרפו אלינו