עורך דין פלילי בכפר סבא

תושב כפר סבא והאזור ומחפש עורך דין פלילי? מומלץ עד מאד לבחור בעורך דין פלילי מקצועי בכפר סבא שמכיר לעומק ולאורך זמן רב את העיר והמבנה הארגוני והמשפטי משטרתי שלה וידע לתת לך הלקוח את המענה היסודי והרחב ביותר לכל בעיה וקונפליקט פלילי באשר הוא, במציאת עורך דין פלילי בכפר סבא ובבחירתו של כזה עבורך יש לקחת בחשבון לא מעט פרמטרים בעלי חשיבות עליונה ומכרעת שמומלץ עד מאד לא להתעלם מהם ולא לזלזל בהם אלא להכניסם באופן ישיר ובעל חשיבות גבוהה ומכרעת אל תוך מאזן השיקולים שלך כלקוח כאשר אתה מתמודד מול סיטואציה מורכבת מעיו זו ומתלבט באיזה מעורכי הדין הפליליים כדאי לך לבחור על מנת להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר באופן החלק והקל ביותר.
על כך (ועוד לא מעט פרטים רלוונטים) באנו לענות לפרט ולתת לכם מידע במאמר זה.

המערכת המשטרתית בכפר סבא

בכניסה לעיר כפר סבא פועלת מזה עשרות שנים תחנת משטרה גדולה וותיקה מאד אשר מטפלת בכל האירועים הפליליים של האזור.
התחנה וצוותה חולשים על הערים כפר סבא, רעננה, הוד השרון, אלפי מנשה, כפר בתיה, טירה וכל מושבי הסביבה, התחנה הותיקה המוכרת כמובן לכל תושבי האזור מספקת שירות וטיפול בבעיות הפליליות באזורים הנתונים לטיפולה.
כמו כן בכפר סבא ישנו בית משפט ותיק אשר היה ממוקם בעבר בכניסה לעיר וכיום נמצא בצומת רעננה כפר סבא ממש מול תחנת המשטרה המדוברת, צוות בית המשפט בכפר סבא כמו צוות תחנת המשטרה הינו ותיק ועובד במקום שנים רבות, תיקים רבים מאד בהן מטפלת המשטרה העירונית מגיעים בסופו של דבר לבית המשפט בכפר סבא לטיפול והכרעה.

מיקום העיר והשפעתו על ההלך הפלילי

חלקה המזרחי של כפר סבא גובל ביציאה לאלפי מנשה, קיבוץ אייל, כוכב יאיר ומן הסתם קלקיליה.
בעבר בשנות השמונים היתה תנועה ערה ושוטפת עד מאד של קונים שהגיעו לקלקיליה מכפר סבא, רעננה, הוד השרון ולמעשה מכל האזור, במהלך השנים ועקב תנודות פוליטיות והמצב בארץ פסק זרם מבקרים וקונים זה אך לא מעט משיעור הפשע שמוצא את דרכו לטיפול בתחנת המשטרה בכפר סבא מגיע מקלקיליה וממגע לא רצוני ובעיקר פריצות, גניבות רכבים, עבירות סמים וכיו"ב.
כמו כן גם העיר כפר סבא עצמה מכילה שכונות חדשות ואמידות ולצידן שכונות קשות יום עם אוכלוסייה מבוגרת וקשת יום הרבה יותר.
בעיר גם נמצאת מזה שנים רבות תחנת אוטובוסים מרכזית ומכאן נובעת תנועה ערה של אנשים במרכז העיר המגיעים לעיר משלל מקומות.
הרבה מהטיפול בפשיעה בכפר סבא מצריך ידע מקומי נרחב המהווה יתרון משמעותי וחשוב עד מאד עבור עורך הדין ולמעשה עבור הלקוח בטיפול בתיק.

אז איך נדע במי לבחור

עורך דין פלילי בכפר סבא אשר מוצא לנכון להכיר לעומק את מבנה העיר מההיבט המשפטי ומההיבט הפלילי שלה, עורך דין מקצועי ומנוסה מאד שמכיר את בית המשפט הידוע בכפר סבא וניהל תיקים פליליים בהצלחה עבור לקוחותיו, ישנם אלמנטים לא מעטים וחשובים בכפר סבא אשר מקנים כמובן יתרון משמעותי עד מאד לעורך דין פלילי מכפר סבא אשר מכיר לעומק את המערכת העירונית והדינמיקה הפלילית והציבורית שלה, אחד שמבין את הייחודיות שבעיר הזו ולוקח את המצב העירוני הקיים שם כיתרון עבורו וככזה שידע לתת את המענה הטוב ביותר עבור לקוחותיו.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות. עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם

הצטרפו אלינו