עורך דין פלילי בחיפה | עו"ד פלילי בחיפה

עורך דין פלילי בחיפה

בעת מעצרו של אדם יש חשיבות רבה לייעוץ עם עורך דין לפני חקירה. אדם שנעצר בתחנת המשטרה בחיפה יהיה צריך עורך דין פלילי בחיפה. ההיוועצות עם עורך דין פלילי מחיפה היא חשובה מאד ויכולה להשפיע רבות על גורלו של התיק.

משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מכירים היטב את תחנת המשטרה בחיפה והסביבה ומשרדנו מספק עורך דין פלילי בחיפה שמגיע תוך זמן קצר. כיום במשפט הישראלי ניתן לנהל תיקים פליליים לבד אך אין ספק כי אדם שילך למשפטו לבד בלי עורך דין פלילי בחיפה יקבל תוצאה הרבה פחות טובה בתיק.

ניהול תיק פלילי הוא מלאכה מחושבת והיא צריכה להיעשות על ידי עורך דין פלילי בחיפה שמומחה בתחום ומבין את רזי המשפט הפלילי. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושת' מספק שירות משפטי ונותן מענה מלא וכאשר יש צורך בעורך דין פלילי בחיפה הפניה למשרד עורכי דין שלומי תהווה עצה מושכלת וטובה. רבים מלקוחותינו שמחים מאד שהגיעו למשרדו והם קיבלו מענה של עורך דין פלילי בחיפה בצורה הטובה ביותר שקיימת.

בית המשפט בחיפה – עורך דין פלילי בחיפה

כיום בעיר, קיים בית המשפט בחיפה וכל העצורים מהתחנות באזור חיפה מובאים לבית המשפט בחיפה. עורך דין פלילי בחיפה שמכיר את בית המשפט היטב יכול להוות נקודת יתרון עצומה בניהול המשפט.

כיום בבית המשפט בחיפה יש שופטים שדנים במגוון רחב של תחומים. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מופיע רבות בבית המשפט בחיפה ועורך דין פלילי בחיפה הוא חלק בלתי נפרד מצוות המשרד.

כיום יש לכם משפט שמתנהל בבית המשפט בחיפה? אל תהססו לרגע פנו עוד היום לעורך דין פלילי בחיפה ממשרד עורכי דין שלומי הכהן ושות'.

בבית המשפט בחיפה מתקיימים דיונים לתושבי האזור או במקומות בהם נעברה  העבירה בקרית ים, קריית ביאליק, קריות, שלומי, נהריה, עכו חיפה.

כתב אישום בחיפה – עו"ד פלילי בחיפה

קיבלתם כתב אישום פלילי בחיפה. יש צורך להיות מיוצגים בהליך הפלילי ועורך דין פלילי בחיפה יהיה הפתרון הנכון עבורכם. עורך דין פלילי בחיפה ממשרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' ינהל עבורכם את התיק במלא העוז וידאג לתת לכם את התוצאה הטובה ביותר.

כתב אישום בחיפה יכול להיות עבורכם תפנית שמשנה את חייכם לעוד שנים רבות לכן יש חשיבות להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי בחיפה.

כיצד לבחור עורך דין פלילי בחיפה

קיבלתם כתב אישום או זומנתם לתחנת המשטרה בחיפה, אתם עומדים לבחור עורך דין פלילי בחיפה. בחירת עו"ד פלילי בחיפה צריכה להיעשות על ידי מספר פרמטרים מאד חשובים. הניסיון הוא דבר חשוב מאד אך יש עוד שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון שבאים לבחור עורך דין פלילי בחיפה. הבחירה בין היקף פעילות המשרד היא חשובה מאד. משרד גדול יכול לעתים לקרוץ לאזרח אך פעמים רבות מי שיעשה את עיקר העבודה ויהיה בקשר רציף עם הלקוח הוא מישהו אחר מצוות המשרד. בחירת טובה של עורך דין פלילי בחיפה צריכה להיות בסוף בהרגשה פנימית של המשפחה ושל הלקוח אל מול עורך הדין. שיש חיבור טוב בין הלקוח לבין עורך דין פלילי בחיפה זה חשוב יותר מהכל.

יש לזכור שפליליים עוסקים בדיני נפשות ובחירת עורך דין פלילי בחיפה יכולה להיות הרת גורל ממש. פעמים רבות עורך דין פלילי טוב בחיפה יכול לשנות את התמונה מקצה לקצה, הוא יכול להצביע על נקודות חולשה ולעמוד איתן אל מול התביעה והפרקליטות.

אל מול האזרח ניצבת הפרקליטות בחיפה או מחלקת התביעות בחיפה. על כן, יש צורך בעו"ד פלילי בחיפה הבקיא במשא ומתן ויכול לעבור על התיק בצורה טובה ומשמעותית ולהבחין בחולשה בראיות.

עו"ד פלילי בחיפה

משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' ייצג פעמים רבות בבית המשפט בחיפה. צוות המשרד מלווה את התיקים באופן אישי ופועל בנחישות רבה לטובת הלקוחות ולקבלת התוצאה הטובה ביותר. המשרד פועל ומספק עורך דין פלילי בחיפה תוך זמינות מלאה במהלך כל היום.

המנכ"ל המייסד והבעלים של המשרד עורך דין שלומי הכהן הנו בעל תואר שני במשפטים ובעל הכשרת דירקטורים, כמו כן עורך דין שלומי הכהן מומחה למשפט הטיפולי ובעל תעודות רבות.

עורך דין שלומי הכהן מלווה באופן אישי כל תיק ותיק ואחראי על ניהולו כך שכל תהליך בתיק נעשה על פי אישורו ודעתו.

למה דווקא לקחת עורך דין פלילי פרטי בחיפה

כיום בהליכים הפליליים בחלק מן התיקים מגיע ללקוח עורך דין מהמדינה מהסניגוריה הציבורית. בדרך כלל עורכי דין שעובדים עם המדינה עובדים על כמויות גדולות של תיקים ולכן הזמן שניתן להפנות לכל לקוח הוא מועט. בחירת עורך דין פלילי פרטי בחיפה נעשה על מנת לדאוג לתוצאה טובה ללקוח ולתת לקוח יחס אישי וצמוד. הבחירה של עורך דין פלילי פרטי היא בחירה חשובה מאין כמותה ופעמים רבות אנו עדים כי כאשר נכנס ממשרדנו עורך דין פלילי בחיפה באופן פרטי התמונה משתנית לטובה.

לקוחות המשרד נהנים מיחס אישי אנו נוסעים לבקר את הלקוחות העצורים בבתי הסוהר בו הם נמצאים כבר בתחילת ההליך. עורך דין פלילי בחיפה בדרך כלל יגיע לבית הסוהר הקרוב לעיר אך אנו נוסעים ומייצגים בכל הארץ ונוסעים לבתי הכלא ובתיה משפט בכל הארץ.

הבחירה בעורך דין פלילי פרטי בחיפה היא הבחירה הנכונה ביותר. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' הנו משרד פרטי אשר התחיל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר בתחום הפלילי.

ההמלצות על עורך דין פלילי בחיפה חייבות להיות המלצות טובות. ניתן לקרוא באינטרנט ובאתרים אחרים על משרדנו. לקוחות שבוחרים במשרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' כדי לקחת עו"ד פלילי בחיפה מרוצים מאד וממליצים רבות על משרדנו בכל מדיה אפשרית.

משרדנו אף ייצג בתיקים מורכבים הדורשים מיומנות מיוחדת לעבוד על תיקים בהיקפים גדולים בהם יש ריבוי נאשמים וריבוי חומרים. ש גם לעתים רבות העונשים הצפויים גבוהים יותר. לכן יש חשיבות לבחור משרד חזר ויציב שבעל ניסיון בתחום הפלילי ויכול לספק עורך דין פלילי בחיפה שיהיה מקצועי ויוכל לספק את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוחות.

צרו קשר עם עו"ד פלילי בחיפה

משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' זמין עבור לקוחותיו במהלך כל שעות היום וגם בשעות הלילה. משרדנו מספר עו"ד פלילי בחיפה תוך הזמן הקצר ביותר ואנו מגיעים לתחנות המשטרה ובתי המעצר לאורך כל היממה.

אנו מאמינים כי זמינות גבוהה עבור הלקוחות הנה הדבר הראשון והנעלה ביותר שיש עבורו צורך. לכן כאשר עו"ד פלילי בחיפה מקבל תיק לידיו יצירת הקשר היא שלב ראשוני ונחוץ.

צרו קשר עוד היום עם עורך דין פלילי בחיפה ותקבלו את השירות הטוב ביותר עבורכם או עבור בני משפחתכם.

עורך דין פלילי בחיפה מטעם משרדו של עורך דין שלומי הכהן ילווה אתכם החל משלבי המעצר ועד סיום התיק לרבות שלבי הערעור.

שעולה הצורך עורך דין פלילי בחיפה יגיע עד לבית המשפט העליון כפי שעשינו פעמים רבות. כיום בעידן שהשוק מוצף יש צורך בבחירה מושכלת של עורך דין המתמחה בתחום הפלילי.

עורך דין פלילי חיפה

קיימים סוגים רבים של עורכי דין, המיוחדים שבהם אלה עורכי דין המתמחים בפלילים.
עורכי הדין שמתמחים בפלילים חייבים להיות מומחים בתחום, כל מעידה או טעות והלקוח יכול להיות מאחורי סורג ובריח לאורך זמן, כך שמדובר בחיי אדם
אנשים שנאשמים בפלילים ניתן למצוא בכל השכבות, בכל חתך אוכלוסייה, וזה לא משנה אם מדובר בעשירים או עניים, מזרחים או מערביים, כולם צריכים הגנה מפני אישומים פליליים.

עורכי דין פליליים, המכונים גם עורכי דין פליליים וסנגורים ציבוריים, פועלים להגנה על אנשים, ארגונים וגופים שהואשמו בעבירה. עורכי דין פליליים מטפלים במגוון רחב של תיקים פליליים, החל מפשעי אלימות במשפחה, פשעי מין, פשעים אלימים ופשעי סמים ועד נהיגה בהשפעה, גניבה, מעילה והונאה.

חובות ואחריות עורכי דין פליליים

עורכי דין פליליים מייצגים נאשמים העומדים בפני אישומים פליליים בבתי משפט במדינה, וערעור. היקף הפרקטיקה שלהם כולל דיונים בערבות, הסדרי טיעון, משפט, דיוני ביטול (שחרור על תנאי או מאסר על תנאי), ערעורים וסעדים לאחר הרשעה. כחלק מתפקידיו של עורך הדין, עורך דין פלילי:

ידע וניסיון משפטי: הבנה מעמיקה של הכללים הממלכתיים, הפדרליים והמקומיים, הליכי משפט, דיני ראיות ושופטים מקומיים כדי לנווט במערכת המשפט הפלילי ביעילות ובמיומנות.
כישורים בינאישיים: כישורי יחסי אנוש מצוינים נחוצים לבניית מערכת יחסים חזקה בין לקוח לעורך דין. נאשמים פליליים הם קבוצה נוקשה שלעתים עוברת עורכי דין רבים לפני שהם מתיישבים על אחד שהם אוהבים. לפיכך, היכולת למשוך לקוחות ולשמור עליהם חיונית לתרגול הגנה פלילי משגשג.
המשפט הפלילי הוא גומחת פרקטיקה הולכת וגדלה. כאשר שיעורי הפשיעה מתרחבים כלפי מעלה ומשנים את החוקים הפליליים, מספר האנשים שנשפטו לכלא עלה כמעט פי שלושה במהלך 30 השנים האחרונות. שיעורי הפשיעה גדלו ואוכלוסיות בתי הסוהר מתפוצצות ברחבי הארץ. ככל שמקודדים חוקים פליליים חדשים ומואשמים נוספים לפי חוקי המדינה והפדרליות, יעלה גם הצורך בעורכי דין פליליים להגן על הנאשמים.

מרבית עורכי הדין הפליליים עובדים בפרקטיקה פרטית או במשרד עורכי דין . חלקם עובדים עבור סוכנויות ללא כוונת רווח או עבור הממשלה כסנגורים ציבוריים. עורכי דין פליליים עובדים לעתים קרובות שעות ארוכות ולא סדירות. לעתים קרובות הם נפגשים עם לקוחות מחוץ למשרדם בבית המשפט, בבתי הכלא, בבתי החולים ובמקומות אחרים. מרבית עורכי הדין הפליליים שומרים על נוהג מקומי. עם זאת, עבור עורכי דין פליליים בעלי נוהג לאומי, נסיעות תכופות.
בתוך מערכת המשפט הפלילי המורכב, סניגור משמש כמדריך הנאשם, המגן והנאמן. הסניגורים מקובצים בדרך כלל בשני מחנות: עורכי דין שמונו על ידי הממשלה ששולמו על ידי הממשלה ועורכי דין פרטיים ששילם הנאשם.

חלק מהנאשמים הפליליים יכולים להרשות לעצמם להעסיק סניגור פלילי פרטי. עבור מי שאינו יכול להרשות לעצמו עורך דין (כשמונים אחוז מכלל הנאשמים הפליליים), בית המשפט רשאי למנות עורך דין שייצג את הנאשם (בהנחה שמתקיימים כישורים מסוימים).

מה עושה עורך דין  פלילי?

סנגורים פליליים חוקרים את העובדות, חוקרים את המקרה נגד לקוחותיהם ומנסים לנהל משא ומתן על עם התובעים. עסקאות אלה עשויות לכלול ערבות מופחתת, אישומים מופחתים ועונשים מופחתים. בגלל מספר גורמים – לחץ פוליטי וציבורי, בתי סוהר צפופים, לוחות שנה עמוסים מדי בבית המשפט – הסדרי טיעון מחוץ לבית המשפט הולכים וגוברים והפכו למרכיב חיוני לעזרה למערכת המשפט הפלילי.

סנגורים פליליים בוחנים גם עדים, מסייעים בגיבוש טיעון, מנתחים את עניינו של התובע, מעריכים את העונשים הפוטנציאליים (ואת הסבירות ששופט מסוים יפסוק עונש כזה), סקרו הליכי חיפוש ותפיסה, שאלו עדים ואספו ראיות. הסניגור יכול לייעץ גם לגבי השלכות פוטנציאליות להגירה או השלכות אחרות של טיעון, הרשעה או עבר פלילי.

הסניגור מספק גם שירותים אישיים יותר בכך שהוא נותן לנאשם בדיקת מציאות לגבי התוצאות האפשריות ועל ידי עזרה לנאשם להתמודד עם התסכולים והפחדים הנובעים מהשלכתו למערכת המשפט הפלילי. וכמובן, אם לא ניתן לבצע הסדר טיעון, הסנגור מייצג את הנאשם במשפט.

למצוא את עצמך באזיקים יכול להיות חוויה מלחיצה ומפחידה, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך בצד הלא נכון של החוק. אם נעצרת לאחרונה בגין פשע, חיוני שתנקוט בצעדים משפטיים מיידיים. אנו יכולים לעזור בהגנה על זכויותיך ולהבטיח שקולך יישמע. אנו נעבוד קשה על מנת להגן על המוניטין שלך ולמזער או להימנע מעונשים חמורים, כגון מאסר וקנסות.

כשאתה מחפש סניגור פרטי, חפש עורך דין המתמחה בהגנה פלילית ונוהג בתחום השיפוט (עיר או מחוז) בו תלויות ועומדות. עורך דין מקומי יכיר את השופטים והתובעים באזור זה.

צרו קשר עם משרדנו עוד היום אנו זמינים עבורכם 24/7,

אנו מייצגים בכל הארץ התקשרו : 050-8092318

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות. עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם

הצטרפו אלינו