עורך דין פלילי בגבעתיים

אף אחד לא היה רוצה להיות מואשם בפלילים. להיות מואשם בפלילים אומר כי האדם שלו מיוחסת העבירה, ביצע פשע חמור שהעונש עליו עשוי להיות מאחורי סורג ובריח. לעיתים אדם מואשם בפלילים על אף שהוא טוען לחפותו והלחץ המשטרתי המעוניין למצוא את האשמים עשוי להביא את האדם המואשם למצבים שירעו את העונש שהוא עשוי לקבל וההשלכות עשויות להיות חמורות. בכל מצב בו אדם מואשם בפלילים הדבר הנכון לעשות הוא לפנות לעורך דין פלילי בגבעתיים שיהווה מקור ידע וביטחון במצב זה. עורך דין פלילי מכיר היטב את החוק ולשון החוק והוא יודע איך להתמודד במצבים הללו.

באילו מקרים כדאי לפנות לעורך דין פלילי?

אם הסתבכתם בפלילים, דבר שעשוי לקרות לכל אזרח שנחשד בעבירה שדינה עונש מאסר, עליכם לפנות במידי לעורך דין פלילי כבר במהלך החקירה. עבירות פליליות הן עבירות שבהן אזרח עבר על החוק ויש יסוד סביר כי פגע ברכוש או באדם. דרגות החומרה בין העבירות השונות משתנה ותפקידו של עורך הדין הפלילי לנסות ולהוריד את דרגת החומרה עד כמה שאפשר. דרגת העונש החמורה ביותר היא מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח וגם כאן דרגות החומרה מתבססות על מרכיב הזמן שהאדם יקבל. לעורך הדין הפלילי יש עזרים בחוק כמו הסדר טיעון באמצעותם הוא יכול לעזור לנאשם להפחית את חומרת העונש.

אילו עבירות פליליות קיימות ועורך הדין הפלילי מייצג בהן נאשמים?

החוק מגדיר המון סוגים של עבירות פליליות בניהן החזקת סמים שלא לצריכה עצמית, תקיפה של שוטר או כל אדם ללא גרימת חבלה ובנסיבות מחמירות, איומים, אונס ועבירות מין, גניבה, רצח, הריגה וגרימת מוות ברשלנות. כל אלו הן עבירות פליליות שהדין בהן עשוי להיות עבודות שירות, מאסר על תנאי ומאסר בפועל. אדם שיואשם בהן יגיע לחקירה משטרתית שזהו אירוע לא נעים, מלחיץ ומאוד מורכב. ההתמודדות בחקירה משטרתית היא קשה מנשוא, גם אם אדם טוען לחפותו. ההמלצה הטובה ביותר היא להתקשר כבר בשיחת הטלפון הראשונה לעורך דין פלילי שייצג אתכם אל מול החוק ובית המשפט.

איפה למצוא עורך דין מומלץ?

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי, ההמלצה הטובה ביותר היא לחפש באזור מגוריכם. עורך דין באזור המגורים שלכם מכיר היטב את בית המשפט והשופטים שבו. כמו כן, יהיה לו קל להגיע אליכם במידה ואתם נמצאים במעצר ולהפך, במידה ותזדקקו לפגישות עמו. אצלנו במשרד עורכי דין שלומי הכהן, מחכים לכם עורכי הדין הפליליים המומחים שלנו. אם הסתבכתם בפלילים, זה הזמן לפנות אלינו ולקבל מעטפת משפטית שתעזור לכם באירוע הפלילי שנקלעתם אליו. בין אם אתם אשמים ובין אם אתם חפים מפשע, עורכי הדין שלנו המכירים היטב את החוק יוכלו לעזור לכם אל מול המשטרה ובית המשפט.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות. עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם

הצטרפו אלינו