עורך דין פלילי בבני ברק

אף אדם לא רוצה להסתבך בפלילים, אך לצערנו, גם הטובים ביותר עשויים להיקלע למצב שבו הם חשודים בעבירה פלילית, מוזמנים לחקירה או חשודים עיקריים. המשמעות של האשמת אדם בפלילים היא שאם הוא נמצא אשם, העונשים עשויים להיות כבדים מאוד ולגרום לאדם להיות תחת סורג ובריח למשך שנים רבות. לכל עבירה בחוק העונשין כיום, קיימים העונשים המינימליים והמקסימליים בגינה והם כתובים על פי לשון החוק. ללשון החוק דיוקים חשובים ואנו שלא עוסקים בעריכת דין, עשויים לא להבין את המשמעות הנכונה. כדי להבין היטב את לשון החוק ואת הצפוי לנו, יש להיעזר בעורך דין פלילי שידע לכוון, לייעץ ולייצג אותנו בבית המשפט.

ייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי, למה זה חשוב?

ייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי הוא חשוב מעין כמוהו. עורך הדין הפלילי מייצג מקרי עבירה עם עונשים לא קלים וההליך המשפטי והחקירה לכשעצמם אינם קלים עבור המואשם. חקירה בפלילים נעשית עם המון לחץ וזה מאוד קשה מנטלית. גם ברגע שנמצאתם אשמים והתיק עבר לפרקליטות ובית המשפט, קיים קושי מנטלי עצום והמון לחץ סביב קבלת גזר הדין. מכיוון שאין גזר דין אחד ולכל עבירה יש מספר עונשים, עורך הדין הפלילי ישאף להביא אתכם לקבלת גזר הדין המינימלי ביותר, דבר שהינו קשה מאוד כאשר אתם מייצגים את עצמכם ונתונים ללחצים גדולים. לכן הדבר החשוב ביותר במידה והואשמתם בפלילים הוא למצוא את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר שקיים.

העונשים הקבועים בחוק בעבירות פליליות

עבירות פלילים הן עבירות הכתובות בחוק העונשין ולכל אחת מהן יש את העונשים שנקבעו להן. אדם המואשם בעבירה מסוימת יוכל לקבל עבירה מינימלית או עבירה מקסימלית וגם יכול להיות שעונש שנמצא בניהם. העונש המקסימלי הקבוע בחוק הוא מאסר בפועל, כאשר שנות המאסר קובעים את חומרתו. יש עבירות שמגדירות מספר חודשים במאסר ויש עבירות שמגדירות שנים רבות ואף מאסרי עולם. עונשים מינימליים שהם פחותים מעונש המאסר יכולים להיות קנס כספי, מאסר על תנאי ועבודות שירות.

עורך דין פלילי קרוב לבית, אחד הדברים החשובים

אם אתם גרים בבני ברק ואזור המרכז, סביר שהמשפט שלכם יתנהל במחוז המרכז. במצב זה חשוב להיות מיוצגים אצל עורך דין מהאזור שלכם. דבר זה יקל עליכם את הפגישות עמו ולו יהיה הרבה יותר קל לייצג אתכם, כי כבר מכיר את הרכב השופטים במחוז וסביר שכבר יצא לו לפגוש בהם בייצוג של נאשמים אחרים. כמו כן, חשוב שמי שייצג אתכם יהיה מומחה בתחום הפלילי. אצלנו במשרד עורכי דין שלומי הכהן, מחכים לכם מיטב עורכי הדין הפלילי בארץ. המשרד שלנו ייצג בעבר וגם בהווה מקרים קשים בתחום זה. אנו יודעים לבצע את עבודתנו בדיוק רב ולהגיע להישגים מצוינים.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות. עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם

הצטרפו אלינו