עורך דין פלילי בבית שאן

במקצוע עריכת הדין יש המון תחומים, אחד התחומים המרתקים והקשים ביותר הוא התחום הפלילי. בתחום זה מדובר על עבירות פליליות הכתובות בחוק העונשין אשר בגינן קיימים עונשים חמורים. החמור מבין העונשים הניתנים בגין עבירה פלילית הוא כמובן מאסר בפועל שגם לו דרגות חומרה רבות. יש עבירות שהעונש המרבי עליהן הוא שלוש שנות מאסר בפועל ויש עבירות שהעונש המרבי הוא מאסר עולם או מספר מאסרי עולם. נהוג לחשוב שאדם שהסתבך בפלילים הוא אדם עבריין, אך רבים מהמסתבכים בפלילים הם בגדר חשודים והמון פעמים אינם אשמים כלל. על אף חפותם, לעיתים עשוי להתרחש מצב בו אדם מסתבך בפלילים, חף מפשע ועדיין מואשם ומקבל עונש. תרחיש זה עשוי לקרות כאשר האדם לא נעזר בעורך דין פלילי מקצועי.

איך לבחור עורך דין פלילי?

אם הסתבכתם בפלילים ולא משנה באיזו עבירה, חשוב שתמצאו את עורך הדין הפלילי הכי מקצועי בתחום. מומלץ לבחור בעורך דין פלילי ממשרד גדול המתמחה בתחום הפלילים. כאשר מדובר במשרד גדול שמנוהל על ידי עורך דין פלילי, אתם תקבלו את הייעוץ וההגנה המשפטית הטובים ביותר. את הייעוץ והייצוג תקבלו מעורך הדין שייצג אתכם, אך העבודה על התיק תיעשה בשיתוף פעולה של מספר עורכי דין בתחום שיביאו את נקודת המבט שלהם ויחד ייצרו ייצוג מושלם ומדויק עבורכם גם למקרים ועבירות הקשות ביותר.

האם קיימת משמעות למקום שבו נמצא משרד עורכי הדין?

לפני שנסביר על כך, התשובה היא כן! קיימת משמעות למקום שבו נמצא המשרד. אם אתם הולכים להישפט בבית משפט באזור הצפון או הבקעה, כמו בעיר בית שאן לדוגמא, סביר שתישפטו בבית המשפט הקרוב אליכם. בכל בית משפט יש הרכב שופטים מסוים, עורך דין מהאזור מכיר היטב את הרכב השופטים, יודע את הלך המשפט כאשר הם מנהלים אותו ויודע לצפות את העונש שצפוי במידה ותימצאו אשמים. כמו כן, עד למשפט, סביר שתשבו עוד מספר פעמים עם עורך הדין ויהיה לכם הרבה יותר קל לעשות זאת כאשר הוא קרוב אליכם.

אילו עבירות מוגדרות תחת פלילים?

העבירה הכי מוכרת היא כמובן עבירת המתה הכוללת בתוכה רצח, הריגה וגרימת מוות ברשלנות. לאחריה מגיעות עבירות המין השונות שהמוכרת ביותר היא כמובן אונס. עוד עבירות פליליות הן גניבה, שימוש מסחרי בסמים והחזקת סמים לא לצריכה עצמית, תקיפה, איומים, עבירות מחשב וסייבר ועוד. בחוק העונשין כיום מוגדרות כ-500 עבירות פליליות מעבר לעבירות שציינו והעונשים עליהן מגוונים. אם הסתבכתם באחת מהן, תזדקקו לעורך דין פלילי מקצועי. אצלנו במשרד עורכי דין שלומי הכהן, מחכים לכם מיטב המומחים בתחום הפלילי. אנו נייעץ לכם ונייצג אתכם במקצועיות רבה ודיוק על מנת להוציא את חפותכם או לחילופין, להגיע לעונש המינימלי הקבוע בחוק.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות. עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם

הצטרפו אלינו