עורך דין פלילי באור יהודה

חוק העונשין הוא למעשה חוק המשפט הפלילי בישראל. לחוק 500 סעיפים המגדירים את העונשים בגין עבירות פליליות שונות. רובנו מכירים את העבירות המוכרות יותר שהן רצח, אונס וגניבה, להן יש דרגות שונות והמון סעיפים שונים, אך בנוסף להן קיימות עוד הרבה עבירות אחרות עם עונשים פליליים אחרים שנקבעו בחוק. האשמות בפלילים נחשבות להאשמות החמורות ביותר ולכן בגינם גם מקבלים עונשים חמורים יותר וחמורים פחות. טווח העונשים מתחיל באזהרה, קנס כספי ומאסר על תנאי ומסתכם בעבודות שירות ומאסר בפועל שנחשב לחמור ביותר. לכל עבירה בחוק העונשין יש את טווח העונשים המוגדרים בה ואת חומרתם.

מה עושים אם האשימו אתכם בפלילים?

אם האשימו אתכם בפלילים, סביר להניח שכעת אתם נמצאים בחקירה וכל מה שתגידו בחקירה משמש כחומר ראיות בבית המשפט. זהו לא מצב פשוט ובטח לא רגיל. אדם שזו פעם ראשונה שלו ולרוב זה כך, יחוש לחצים וקושי במעמד זה ולכן הדבר שהכי נכון לעשות במקרה זה הוא להשכיר את שירותיו של עורך דין פלילי באור יהודה. עורך דין פלילי הוא ללא ספק האדם הנכון לייעץ לכם בתחום ולייצג אתכם בבית המשפט.

למה עורך דין פלילי הוא בדיוק מה שאתם צריכים?

עורך דין פלילי הוא מקצוען שתפקידו לייצג אתכם מול בית המשפט ולייעץ לכם בזמן חקירה. עורך הדין הפלילי מכיר היטב את החוק ואת לשון החוק בעזרתו תוכלו להבין את המצב האמיתי שאתם נמצאים בו, איך מתמודדים כעת, מה העונשים הצפויים ואיך הוא יכול לסייע בהפחתת העונש. לעורכי הדין הפליליים יש את הכלים הנכונים להפחתת העונש בעזרת הסדר טיעון וכדומה. אלו כלים שהאדם הפשוט לא יכול להגיע אליהם כאשר הוא מייצג את עצמו. הייצוג בעזרת עורך דין פלילי הוא חשוב ובגדר חובה כאשר הסתבכתם בפלילים.

למה לבחור בעורך דין שמשרדו נמצא בקרבתכם?

אם אתם מתגוררים באור יהודה, חשוב מאוד שתיקחו עורך דין מאזור זה. זה לא שאי אפשר לשכור את השירות מעורך דין רחוק מכם, זה אפשרי, אך פחות נוח, פחות קרוב אליכם, תצטרכו בכל פעם להגיע לעורך הדין לעיתים קרובות וכאשר זה לא במרחק מכם, הפעולה היא קלה הרבה יותר. מעבר לכך, עורך דין מהאזור כבר ביצע מספר פעמים ייצוגים בבתי המשפט באזורכם וסביר להניח שהוא מכיר היטב את הרכב השופטים ויודע איך הכי נכון לייצג אתכם.

ייצוג משפטי באמצעות משרד עורכי דין שלומי הכהן
אם הסתבכתם בפלילים ואתם מחפשים עורך דין פלילי מהשורה הראשונה, זה הזמן לפנות למשרד עריכת דין שלומי הכהן. אצלנו נמצאים עורכי דין העוסקים בפלילים כבר זמן רב. אנו מכירים היטב את החוק, העונשים הצפויים והדרכים הטובות ביותר לעזור לכם להפחית את העונש או לזכות אתכם.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות. עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם

הצטרפו אלינו