עבירות אלימות המשפחה הן עבירות שהתבצעו כנגד אדם במשפחה. זו יכולה להיות עבירת מין, תקיפה של ילדים או בני זוג, אונס, כליאה, חטיפה ואפילו גרימת נזק כנגד רכוש השייך למישהו מהמשפחה. אלו עבירות חמורות מאוד שבית המשפט מתייחס אליהן גם בחומרה. בשל חומרת המעשים, אדם חשוד ייעצר באופן מיידי ויהיה ניתן גם להאריך את מעצרו או לשחררו ממעצר בתנאים מגבילים והרחקה ממקום המגורים.

הקשיים הקיימים בעבירות אלימות במשפחה

אלימות במשפחה הן עבירות מאוד קשות שלפעמים לוקח לאנשים שהותקפו שנים להגיע ולהגיש תלונה. מרקם היחסים הוא לפעמים של אהבה שנאה והקושי והפחד ללכת ולהתלונן נובע מהמון סיבות. לפעמים מתוך חשש שהצד הפוגע יפגע יותר, לפעמים בגלל המצב הכלכלי שלא מאפשר לאדם שהותקף להיות עצמאי בדרך חדשה ולפעמים כי יש ילדים בסיפור. אפשר לומר שזה מאוד בעייתי ולכן כאשר אדם שהותקף מגיע להתלונן, המשטרה תתייחס לכך בחומרה ותרצה למנוע את המצבים הבאים של האלימות.

איך עורך דין יכול לסייע לאנשים שהותקפו?

עורך דין פלילי הוא למעשה אדם שמבין את החוק בנושא והוא יכול לייעץ בצורה הטובה ביותר לאותו אדם על ההתנהלות הנכונה. במידה וקיימת האפשרות, כדאי ואפילו הכרחי לפנות לעורך דין חזק. לפעמים הפנייה לעורך דין חזק היא גם אמצעי רתיעה עבור המואשמים. מעבר לכך, יש לקחת בחשבון שחקירות בתחום שבו המילה היא כנגד מילה של התוף אל מול הנתקף, הרי שיש כאן התמודדות לא פשוטה של האדם הפגיע ועורך דין יוכל לעזור בייצוג מקצועי מול בית המשפט והנאשם.

איך עורך דין יכול לסייע לאנשים שהתקיפו?

אם אדם חשוד בתקיפה במשפחה, גם אם המקרה התרחש באמת או לא, עורך הדין יוכל לעזור בייצוג נכון ומדויק שיאפשר זיכוי או המתקת העונש. העונשים במקרה של תקיפה במשפחה אינם קלים. החוק מתייחס אליהן כעבירות חמורות מאוד והעונשים הצפויים כוללים שנות מאסר רבות. גם אם ביצעתם את התקיפה וגם אם לא, אתם עשויים למצוא עצמכם מאחורי סורג ובריח. לכן, כבר בחקירה בקשו סיוע של עורך דין.

לאיזה עורך דין לפנות?

מומלץ לפנות לעורך דין פלילי אשר עוסק בעבירות אלימות ועבירות מין במשפחה. בגלל שמדובר בעבירות שבהן יש המון סעיפים ולכל סעיף מוגדר עונש חמור אחר, אתם רוצים שלצדכם יעמוד עורך דין פלילי מקצוען. אנו במרד עורכי דין שלומי הכהן, עוסקים בכל התחום של אלימות, תקיפה מינית ואלימות במשפחה. אנו מכירים מקרים מגוונים שהיו בתחום, הכוללים מקרים של חפים מפשע וגם כאלו שביצעו פשעים מסוג זה. כמו כן, אנו מסייעים לנפגעי עבירות אלו, יודעים לעמוד חזקים ולתת להם את כל הגב והסיוע שהם זקוקים לו אל מול בית המשפט. אם נפגעתם או הואשמתם בפגיעה, אל תהססו, התקשרו אלינו.

משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מתמחים במשפט הפלילי על כל רבדיו. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' שמים דגש על המקצועיות תוך הצבת האינטרסים של הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרדנו מתמחה באינוס תוך התעקשות על כל תיק ותיק. באינוס יש צורך להבין את צרכי הלקוח, מקור העניין שצריך לטפל בו ולפעול בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצגים בתיקים פליליים מורכבים וכאלה הדורשים זמן ופתרון יצירתי עד לשביעות רצון מלאה מצד הלקוחות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מאמינים בלחימה עיקשת על כל תיק ותיק תוך שמירה על ערכי כבוד והשמת צרכי הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצג כמעט בכל סוגי העבירות תוך ייצוג בכל בתי המשפט השונים.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות.
עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם