זימון למשפט פלילי הוא צו הניתן לאדם על מנת להתייצב בבית המשפט בתאריך נתון, לרוב מבית המשפט עצמו או מרשות התביעה. מסמך זה נמסר בדרך כלל לנאשם על ידי עורך דין ונותן פרטים על העבירה וזמן ומקום המשפט. הזימון עשוי לכלול גם מידע על מה עליהם להביא עימם למשפט. גם עורכי דין, שוטרים ופקידי ממשל אחרים יכולים להוציא הזמנה לדין. הם רשאים לעשות זאת אם מישהו מסרב לציית לפקודה או לציית לחקירה. הזמנה לדין יכולה להימסר על ידי נושא משרה בבית המשפט, או בדואר רשום, או במסירה אישית. הנאשם יכול לבחור שלא להשתתף במשפט ובמקום זאת לשלוח עורך דין במקומם לנאשם, או למי שהואשם בפשע, יש זכות לדעת מראש מה הם האישומים והראיות נגדם.

התייעצות עם עורך דין במקרה של זימון למשפט פלילי

עורכי דין הם אלו שמייצגים את האדם במשפט פלילי.משפט פלילי הוא הליך רשמי שמתקיים בפני שופט או חבר מושבעים, במטרה להחליט אם מישהו אשם בפשע. מי שהואשם בביצוע הפשע נקרא הנאשם. התובע מנסה להוכיח שהנאשם ביצע את הפשע. והעורך דין מנסה להראות שהנאשם לא ביצע זאת.

השלב הראשון שעוברים יחד עם העורך דין הוא ההכנה למשפט. שלב זה כולל איסוף כל הראיות שברצונך להציג, וכן הסדרת עדים, מומחים או אנשים אחרים שיעידו במשפט. כמו כן, עליך לוודא שיש לך רשימה של הטיעונים המשפטיים שלך וכיצד הם חלים על הראיות. ברגע שיש לך מידע זה, הגיע הזמן להחליט יחד עם העורך דין על אסטרטגיה. עליך להבין אילו עדים הם החשובים ביותר ואילו נקודות חוק אתה רוצה להדגיש בפתיחת דבריך ובטיעון הסיום. לבסוף, לפני פניה לבית המשפט, העורך דין יודע אילו שאלות השופט עשוי לשאול במהלך החקירה הנגדית

עורך דין מומלץ למשפט פלילי

עורך דין פלילי הוא איש מקצוע המטפל במקרים של עבירות פליליות. הם מומחים בתחום המשפט והם מוסמכים לייצג אותך בבית המשפט. הדבר הראשון שעושה עורך דין פלילי הוא לדבר עם הלקוח וללמוד על האישומים שלו, הרקע המשפחתי שלו, והמטרות שלו בתהליך הזכאות במשפט. לאחר מכן, עורך הדין ינסה לקבוע אם קיימות הגנות פוטנציאליות לתיק או אם יש הסדר טיעון שניתן לערוך עם התובע.

הדרך הטובה ביותר למצוא עורך דין פלילי היא לבקש המלצות מחברים ובני משפחה שהיה להם במקרה דומה. חשוב לדעת שיש לכם את הייצוג הנכון בבית המשפט. כדי לקבל תוצאה מוצלחת, אתה צריך עורך דין שיש לו ידע טוב בחוק ויכול לספק טיעון בשמך.

עורך דין פלילי מומלץ יכול לעזור מאוד בהפחתת חומרת העונש מכיוון שהוא בקיא בחוק ובהגנה על אנשים שביצעו פשעים. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' יוכלו לסייע לך בתיק שלך ולייצג אותך בבית המשפט על הצד הטוב ביותר

 

משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מתמחים במשפט הפלילי על כל רבדיו. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' שמים דגש על המקצועיות תוך הצבת האינטרסים של הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרדנו מתמחה באינוס תוך התעקשות על כל תיק ותיק. באינוס יש צורך להבין את צרכי הלקוח, מקור העניין שצריך לטפל בו ולפעול בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצגים בתיקים פליליים מורכבים וכאלה הדורשים זמן ופתרון יצירתי עד לשביעות רצון מלאה מצד הלקוחות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מאמינים בלחימה עיקשת על כל תיק ותיק תוך שמירה על ערכי כבוד והשמת צרכי הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצג כמעט בכל סוגי העבירות תוך ייצוג בכל בתי המשפט השונים.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות.
עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם