כיום בכל עיר יש ארגוני פשיעה ואנשים שעוסקים בפשע. ארגונים אלו מכילים בתוכם מספר רחב של "חיילים" שמשרתים את האינטרסים של ראש ארגון הפשע. ארגונים אלו עוסקים בסחר בסמים, מפעילים תחנות צ'יינג', עוסקים בגביית כספים מעסקים שונים בתמורה לשמירה על העסק, מפעילים מתחמי קזינו שאינו חוקי ועוד. מכל אלו הם מייצרים כסף רב שמאפשר להם לקבל כוח ומעמד בעולם התחתון. במאמר הבא נדבר על ייצוג של עורך דין עבור ארגוני פשיעה.

על אילו עבירות ארגוני פשיעה נתפסים?

טווח העבירות הפליליות בארגוני פשיעה הוא רחב מאוד וכולל גניבות, עבירות מין, עבירות כספים ורכוש ועבירות המתה בניהן העבירה החמורה ביותר שהיא רצח. בגלל כמות ארגוני הפשיעה בארץ, שהינה גדולה מאוד (כמעט בכל עיר יש ארגון פשיעה שולט), אנו רואים כי בכל פעם שהמשטרה עולה על עבירה מסוימת, היא מתחילה לבדוק את העבריינים השונים ולאיזה ארגון פשע העבירה מיוחסת. פעמים רבות, המשטרה עוצרת לחקירה ארגוני פשע לא קשורים בהכרח למעשים המיוחסים להם. מצבים אלו מביאים אותם לכדי חקירה ולפעמים לבית המשפט.

ייצוג של עורך דין עבור ארגוני פשיעה

לעורכי הדין הפלילי העוסקים בייצוג של ארגוני פשיעה יש תמיד את ההתלבטות האם לייצג אנשים שעולם הערכים שלהם הוא פשע או שלהימנע מכך. ייצוג זה של עורכי הדין הפליליים נחשב לשליחות שכן האמונה היא שאדם לא פשע עד שלא הוכח אחרת. מכיוון שלעיתים אותם אנשי פשע אינם קשורים בעבירה המיוחסת להם, הרי שיש לעזור להם ולייצג אותם בבית המשפט בהתייחסות למקרה הספציפי וללא קשר למעשיהם האחרים שאינם נשפטים בזה הרגע. בסופו של דבר מדובר באנשים ככל האדם ובינתן מידע שהם לא ביצעו את העבירה, יש לעזור להם לא להגיע מאחורי סורג ובריח.

איזה עורך דין לבחור במצבים אלו

עבירות הפשיעה המיוחסות לאנשים העוסקים בפשע הן עבירות חמורות שהעונש בגינן עשוי להיות חמור מאוד. אנשים אלו זקוקים לייצוג רציני, מקצועי ועם המון ניסיון בתחום זה. חשוב להבין שתיק רצח או תיקים חמורים אחרים יכולים לשים אדם ל- שנים מאחורי סורג ובריח ואם הוא אינו אשם, יש למצות את חפותו. רק עורך דין פלילי מקצוען יכול לעזור במקרים אלו.

לבחור במקצוענים שלנו

משרד עורכי דין שלומי הכהן הוקם על מנת לייצג באופן מקצועי מקרים פליליים חמורים. למשרד שלנו עורכי דין מהשורה הראשונה שעסקו ועוסקים בייצוג נאשמים בעבירות פליליות חמורות מאוד. אם עוכבתם לחקירה, אתם מואשמים במעשים שאינם מיוחסים לכם ואתם מעוניינים בעזרה המקצועית הטובה ביותר, זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין שלומי הכהן. משרדנו מתמחים בכל הקשור לעבירות פשיעה של ארגוני פשיעה ואנו נוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. מומלץ לפנות כבר מרגע החקירה במשטרה.

משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מתמחים במשפט הפלילי על כל רבדיו. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' שמים דגש על המקצועיות תוך הצבת האינטרסים של הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרדנו מתמחה באינוס תוך התעקשות על כל תיק ותיק. באינוס יש צורך להבין את צרכי הלקוח, מקור העניין שצריך לטפל בו ולפעול בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצגים בתיקים פליליים מורכבים וכאלה הדורשים זמן ופתרון יצירתי עד לשביעות רצון מלאה מצד הלקוחות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מאמינים בלחימה עיקשת על כל תיק ותיק תוך שמירה על ערכי כבוד והשמת צרכי הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצג כמעט בכל סוגי העבירות תוך ייצוג בכל בתי המשפט השונים.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות.
עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם