אלימות בספורט הוא מונח המתייחס לאלימות פיזית ושאינה פיזית המתרחשת במגרשי ספורט מסוגים שונים. האלימות עשויה להתרחש בין שחקנים, בין שחקנים לאוהדים ובין אוהדים לאוהדים. למה זה קורה? למה אלימות בספורט מתרחשת? על כך נדבר במאמר הבא.

למה אלימות מתרחשת בספורט?

ספורט ותחרויות ספורט מתרחשות לצורכי הנאה, עם זאת, אנו רואים כי פעמים רבות התחרות גולשת לפסים אלימים. למה זה קורה? למעשה יצר התחרות הוא מטבע האדם ולפעמים הוא מגיע לפסים קשים של אלימות וכעס בין יריבים, קבוצות יריבות ואפילו אוהדים. הרצון שהקבוצה שלך תנצח לפעמים יותר חזק מההתנהגות הראויה ואנשים נוטים לשכוח זאת.

ביטויי אלימות בספורט בישראל

בישראל האלימות בספורט היא דבר אסור ופלילי, עם זאת, בשנים עברו היו מקרי אלימות רבים וחמורים. בין העבירות היו תקיפה, איומים, גרימת נזק לרכוש, קללות, גזענות ועוד. את האלימות בספורט הישראלי רואים בעיקר בכדורגל הישראלי. אחת הקבוצות שהכי מזוהות עם אלימות מילולית בעיקר היא הפועל תל אביב כנגד מכבי תל אביב. מעבר לכך, היו מקרים מפורסמים שהיו קשים מנשוא כמו השלכת רימון הלם במשחק של הפועל תל אביב מול בית"ר ירושלים.

איך מתמודדים עם אלימות בספורט?

ההתמודדות בישראל עם אלימות בספורט היא על ידי פיזור האוהדים האלימים באמצעות המשטרה ובמקרים חמורים, אף מעצר וחקירה של המשתתפים. לפעמים זה עשוי להגיע למצבים של חקירה פלילית שהמשתתפים יצטרכו ייצוג של עורך דין בבית המשפט. בישראל חוקקו חוקי ענישה כבדים, הוקמה משטרת משחקים ייעודית והמון הסברתיות להגברת המודעות.

מה עושים כאשר אתם חשודים באלימות בספורט ואתם בחקירה במשטרה?

אם אתם חשודים באלימות בספורט, אתם זקוקים לייצוג חזק בבית המשפט על ידי עורך דין פלילי. שופטים בבתי המשפט לא עוברים אל סדר היום על מקרי אלימות אלו. חלק מהעבירות בתחום אלימות בספורט נחשבות לפליליות ועשויות להביא לעונשים כבדים. אם לא ביצעתם את העבירה ואתם חשודים, אתם חייבים שיהיה לצדכם עורך דין פלילי חזק שיכול לטפל בצורה חכמה באישום שלכם מול בית המשפט.

מתי פונים ולמי פונים?

בעת הזמנתכם לחקירה, יש לבקש שיחת טלפון שמגיעה לכם על פי חוק. צרו קשר עם אדם קרוב אליכם ובקשו שייצור קשר עם משרד עורכי דין פלילי שייצג אתכם. לאחר מכן, שבו עם עורך הדין ותבינו היטב מה מצבכם. יש להיעזר בעורך דין פלילי חזק שיכול לייצג אתכם באופן חכם ומקצועי בבית המשפט.

אנו מזמינים אתכם לשוחח עמנו, במשרד עורכי דין שלומי הכהן. אנו מכירים מקרוב את הנושא של אלימות בספורט ויודעים איך לייצג אתכם ולעזור לכם להתמודד במצב זה. אנו מודעים לכך שלפעמים אלו מצבים שמתרחשים בלהט הרגע ואנו יודעים לייצג זאת בצורה מדויקת בבית המשפט. אל תהססו לפנות.

משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מתמחים במשפט הפלילי על כל רבדיו. משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' שמים דגש על המקצועיות תוך הצבת האינטרסים של הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרדנו מתמחה באינוס תוך התעקשות על כל תיק ותיק. באינוס יש צורך להבין את צרכי הלקוח, מקור העניין שצריך לטפל בו ולפעול בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצגים בתיקים פליליים מורכבים וכאלה הדורשים זמן ופתרון יצירתי עד לשביעות רצון מלאה מצד הלקוחות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מאמינים בלחימה עיקשת על כל תיק ותיק תוך שמירה על ערכי כבוד והשמת צרכי הלקוחות בראש סדר העדיפויות.
משרד עורכי דין שלומי הכהן ושות' מייצג כמעט בכל סוגי העבירות תוך ייצוג בכל בתי המשפט השונים.

אודות הכותב

photo-shlomi-new-768x924

עו״ד שלומי הכהן

עורך דין שלומי הכהן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים אותו סיים בהצטיינות.
עורך דין שלומי הכהן החל את דרכו במגזר הציבורי שם צבר ניסיון עשיר ורב בניהול תיקים וליטיגציה בבתי המשפט.

זקוקים לייעוץ מעו״ד?

חייגו עכשיו

למספר 050-8092318
או השאר פרטים ונחזור בהקדם